Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Szukasz skutecznej reklamy? Reklamuj się w radiu! PROMOCJA!

2819
Cena: 0,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Nazwisko obecnego prezydenta Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: Artur / MpireMedia
Powiat: cały kraj
Telefon: 608487389
Strona www: reklamawradiu.pl
   
dodano: 2018.03.01
ważne do: 2018.05.30
wyświetleń: 107

Szczegóły oferty:

Szukasz skutecznej reklamy? Reklamuj się w radiu!

-

UWAGA PROMOCJA: GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY!

-

Czy wiesz że około 70% Polaków słucha codziennie radia? Wiesz że średnio słuchamy radia przez 4,5 godziny dziennie, a radio należy do najskuteczniejszych i najtańszych form reklamy? Chciałbyś wykorzystać ten potencjał w rozwoju swojej firmy? Pomożemy Ci!

-

Dlaczego wybrać radio?

Przy odpowiednim dobraniu parametrów kampanii reklamowej, możesz uzyskać świetne efekty przy relatywnie niskiej cenie! Reklama w radiu jest jedną z najbardziej efektywnych kosztowo form reklamowych, a my wiemy doskonale jak to wykorzystać i z chęcią Ci w tym pomożemy!

-

Dlaczego wybrać naszą firmę?

1. Zorganizujemy Twoją kampanię reklamową od A-Z. Przygotujemy profesjonalny, szczegółowy plan działania poprzedzony kompleksową analizą, przygotujemy scenariusz i nagramy spot reklamowy, dobierzemy odpowiednie stacje radiowe, czas i godziny emisji kampanii reklamowej, przeprowadzimy kampanię i na koniec przygotujemy szczegółowy raport z emisji.

2. Gwarantujemy najniższą cenę usługi. Nikt nie zrobi Ci profesjonalnej kampanii reklamowej taniej niż my.
Dlaczego jesteśmy tańsi od innych? Dzięki temu że nadrabiamy ilością klientów, szeroką ofertą (radio to jeden z elementów naszej oferty, zajmujemy się całościową obsługą reklamową firm) i skromnego szefa, który nie potrzebuje Ferrari w garażu, Villi z basenem i biura w centrum Warszawy ;) Udowadniamy każdego dnia że cena może iść w parze z najwyższą jakością, profesjonalizmem i zadowoleniem klienta!

3. Wszystkie radia w jednym miejscu! Nie musisz już wybierać między poszczególnymi stacjami radiowymi - u nas możesz reklamować się w każdym radiu w Polsce. Dosłownie w każdym! Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać dla Ciebie najlepsze parametry kampanii.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na: http://www.reklamawradiu.pl

-

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Domem Mediowym działającym na terenie całej Polski, specjalizującym się w skutecznych kampaniach reklamowych. Współpracujemy z największymi firmami w Polsce: np. Totalizator Sportowy, Leroy Merlin, Euro RTV AGD, Mercedes, Ford, Empik etc; ale również z wieloma mniejszymi, lokalnymi firmami z całej Polski. Łączymy najwyższą jakość i skuteczność z najlepszymi cenami i profesjonalizmem. Poznaj naszą ofertę na http://www.reklamawradiu.pl i http://www.mpiremedia.pl

Zapraszamy do współpracy!