Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

PAWILON HANDLOWY, SKLEP SEZONOWY, WYNAJEM, 100m2

1803
Cena: 0,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Nazwisko obecnego prezydenta Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: ECOPOL
Powiat: cały kraj
Telefon: 693003700
Strona www: www.ecopol24.pl
   
dodano: 2017.02.16
ważne do: 2017.05.17
wyświetleń: 244

Szczegóły oferty:

Firma ECOPOL od lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i wynajmie obiektów o charakterze tymczasowym. Wieloletnie doświadczenie pozwala na realizację niemal każdych wymagań klienta. Jednym ze sztandarowych naszych produktów są hale namiotowe przeznaczone do magazynowania rozmaitych towarów. Hale ECO-TERMO dają na tyle wysoki standard użytkowania zbliżony do obiektów stałych, że są w nich przechowywane materiały wymagające dość komfortowych warunków przechowywania między innymi produkty spożywcze. ECO-TERMO charakteryzujących się podwyższoną funkcjonalnością użytkową niespotykaną do tej pory w tradycyjnych rozwiązaniach.

Poszycie dachowe: Wykonane z dwóch warstw tkaniny poliestrowej powlekanej PVC w którą jest wdmuchane powietrze. Przestrzeń między poszyciem wypełniona powietrzem za pomocą specjalnego urządzenia nadmuchowego. Stanowi warstwę termoizolacyjną. Nie występuje skraplanie, wyeliminowane zostało zjawisko powstawania kondensatu. Poprzez wypukłość dachu znacznie eliminuje się zjawisko zalegania śniegu na dachu. Halę stosunkowo łatwo nagrzać, a podczas dużego nasłonecznienia chroni przed wzrostem temperatury. Z uwagi na ukształtowanie powierzchni ułatwia zsuwanie się śniegu.

Ściany boczne: Stanowi płyta izolacyjna z rdzeniem z poliuretanu o grubości 40mm zabezpieczona dwustronnie blachą powlekaną w dowolnym kolorze z palety producenta .
Lekka obudowa ścian hali namiotowej ECO-TERMO jest systemem ekonomicznym, umożliwiającym bezpieczny i jednocześnie szybki montaż. Zamontowana lekka obudowa charakteryzuje się długą trwałością oraz zachowuje wysoką jakością w całym okresie eksploatacji. Systemy izolacyjnych płyt warstwowych spełniają warunki zarówno pod względem funkcjonalności jak również wymagań projektowych, gdzie głównymi kryteriami są: forma, kształt oraz wygląd hali namiotowej.

Zalety hal namiotowych w systemie ECO-TERMO:

wyeliminowanie efektu kondensacji pary wodnej
termoizolacyjność
łatwość ogrzewania oraz klimatyzacji
zwiększona ochrona przed hałasem
ograniczenie zalegania śniegu na powłokach dachu
nowoczesność i estetyka
Zachęcamy do wynajmu długoterminowego namiot 10 x 10 x 3 możliwe inne wymiary.

MASZ PYTANIA PROSIMY O KONTAKT
BIURO OBSŁUGI KLIENTA

693 003 700
691 608 613
695 804 929


biuro@ecopol24.pl