Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Nagrobek dla VIPa

1603
Cena: 100 000,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Nazwisko obecnego prezydenta Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: małopolskie
Osoba: cpsu2013
Powiat: m. Kraków
Strona www: cpsu2013.hol.es
   
dodano: 2016.12.09
ważne do: 2017.03.09
wyświetleń: 177

Szczegóły oferty:

Kolumbarium rodzinne na urny z prochami ( nagrobek dla VIPa lub nagrobek rodzinny dla 4 osób ) wykonany jest w 100% ręcznie ze zbrojonego, białego cementu przy zastosowaniu unikalnej techniki odlewniczej niedostępnej nigdzie indziej na świecie. Kolumbarium na urny zbudowane jest ze 115 elementów, a dzięki zastosowaniu unikalnej techniki łączenia pozwala na wielokrotne rozkładanie i ponowne jego składanie w całość. Dzięki temu ( w przeciwieństwie do innych nagrobków dostępnych na rynku ) w przypadku wystąpienia potrzeby kolejnego pochówku w rodzinie sytuacja nie wymusza na nas ponownego zakupu, co niewątpliwie stanowi sporą oszczędność w perspektywie upływającego czasu... Dodatkową zaletą tego unikalnego nagrobka rodzinnego, który śmiało nazwać można dziełem sztuki, jest duża i pusta przestrzeń wewnętrzna ( 2 metry sześcienne ! ) która gwarantuje wystarczająco dużo miejsca na kilkanaście urn z prochami zamieniając nagrobek w kolumbarium rodzinne. Wymiary wolnej przestrzeni wewnątrz to 220 cm ( długość ) x 80 cm ( wysokość ) x 100 cm ( szerokość ). Dzięki przestrzennemu wnętrzu ( przy zastosowaniu odpowiedniego uszczelnienia ) nagrobek może stanowić bardzo atrakcyjny sarkofag dla trumny !
Na wierzchniej płycie nagrobka rodzinnego znajdują się 4 zameczki z wieżyczkami ( prototyp na fotografiach posiada 2 ! ), na których mieszczą się tablice imienne z nazwiskami osób dla których nagrobek jest przeznaczony. Napisy wykonane są przy zastosowaniu stylowej czcionki o głębokości liter 3 mm. Wewnętrzna strona ścian opatrzona jest dwoma cytatami z Biblii: "Bóg jest Duchem i ci, którzy Go czczą muszą Go czcić w duchu i w prawdzie serca" (Jan 4:22-24) oraz:" Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył..." (Rdz 1;26-27)
W niedalekiej przyszłości, kiedy zmienią się przepisy dotyczące pochówku i przechowywania prochów ( na cmentarzach kończą się wolne miejsca ) to dzieło sztuki będzie mogło dodatkowo stanowić oryginalną i piękną dekorację każdego przydomowego ogrodu. Zapalając przy każdej rocznicy znicze lub świece i umieszczając je wewnątrz 6 lampionów nie tylko uczcimy pamięć naszych bliskich, ale także znacznie podwyższymy standard przydomowego ogrodu, zapewniając niezapomniane wrażenia estetyczne podkreślając światłem ognia bezdyskusyjną klasę tego betonowego dzieła sztuki.
Powyższe fotografie przedstawiają prototyp, jedyny jak dotąd egzemplarz na świecie. W przypadku złożenia zamówienia okres oczekiwania na jego realizację może wynieś nawet do 6 miesięcy ! Cena obejmuje wykonanie kolumbarium wraz z personalizowanymi inskrypcjami, transport i montaż na terenie Polski.
Nagrobek / kolumbarium wymaga zastosowania podstawy ( podmurówki ) we własnym zakresie !
Na specjalnie życzenie kolumbarium może zostać pomalowane dowolnym kolorem z palety RAL przy użyciu specjalistycznej farby do betonu, jednakże tylko 3 kolory mogą mieć metaliczny połysk; srebrny, złoty lub miedziany. Wymiary kolumbarium: 248 cm ( długość ) x 162 cm ( wysokość ) x 128 cm ( szerokość ). W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na mojej stronie, której adres widnieje na fotografiach. Dodaj moją stronę do ulubionych, aby w przyszłości nie przegapić fontann ogrodowych !
Adres strony: cpsu2013.hol.es